Šiandien be rungtynių tarp Čilės ir Hondūro, kuriose pergalę prognozuoju čiliečiams, dar susitiks Ispanija–Šveicarija (17 val.) ir PAR–Urugvajus (21 val. 30 min.).

Rungtynės: Ispanija – Šveicarija. Pasirinktas įvykis: Ispanija laimės pirmą kėlinį rezultatu 1:0 arba 2:0. („Unibet“ koeficientai: 3,1 ir 6,5). Statymo suma – iš viso 45 Lt (30 Lt ir 15 Lt), galimas laimėjimas – 93 Lt arba 97,5 Lt.

F grupės favoritai ispanai pirmajame mače susitiks su nukraujavusiai šveicarais, kuriems teks verstis be traumuoto lyderio Alexanderio Frei. Ispanai ir taip pranašesni, o dar pridėjus šią šveicarų netektį, pastarųjų popieriai atrodo visai nekaip. Taigi tikėtina, kad Europos čempionai turėtų jau pirmajame kėlinyje įgyti vieno ar dviejų įvarčių persvarą.

Rungtynės: PAR – Urugvajus. Pasirinktas įvykis: pirmą rungtynių įvartį įmuš Luisas Suarezas. „Unibet“ koeficientas – 6,75. Statymo suma – 15 Lt, galimas laimėjimas – 101 Lt.

Antrasis Pasaulio futbolo čempionato ratas prasidės A grupės dvikova tarp pirmenybių šeimininkės PAR ir Urugvajaus. Kol kas grupėje – visiška sumaištis, nes viso keturios komandos (šios dvi ir Prancūzija bei Meksika) turi po vieną tašką.

Nors PAR futbolininkai mače su Meksika pirmieji pelnė įvartį, reikia pripažinti, kad jie žaidė prasčiau nei varžovai, ypač pirmajame kėlinyje. Meksikiečiai patys nesugebėjo pasinaudoti keliomis itin dėkingomis progomis, todėl vėliau buvo priversti vytis afrikiečius.

Savo ruožtu Urugvajus gynybinio stiliaus susitikime su Prancūzija atrodė gana solidžiai – žaidė drausmingai, be didesnių klaidų, nerizikuodami. Šiandien jiems jau teks tai daryti, nes žaidimas vien lygiosiomis gali būti pragaištingas.

Akistatos favoritu „Unibet“ laiko Urugvajų: už jo pergalę siūlo koeficientą 2,3, už lygiąsias – 3,15, už PAR sėkmę – 3,3. Tikėtina, kad urugvajiečiai diktuos savo sąlygas ir pirmi bandys įmušti įvartį. Kas tai gali padaryti? Pirmiausia, D. Forlanas arba L. Suarezas. Tačiau treneris O.Tabarezas prasitarė, kad šįvakar D. Forlaną atitrauks kiek labiau į aikštės vidurį, o puolimo smaigalyje paliks būtent L. Suarezą, taigi tikimybė, jog būtent jis pelnys pirmą įvartį – tikrai nemenka.