REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Komikas Eddie Murphy (Edis Merfis) vos po dviejų savaičių nuo vestuvių Prancūzijos Polinezijoje išsiskyrė su savo žmona Tracey Edmonds (Treisi Edmonds), trečiadienį pranešė žurnalas "People".

REKLAMA
REKLAMA

"Šreko" (Shrek) ir "Svajonių merginų" (Dreamgirls) žvaigždė bei T.Edmonds santuokos įžadus davė sausio 1 dieną privačioje Bora Bora saloje.

REKLAMA

Kad jų santuoka įsigaliotų JAV, jiems reikėjo dar vienos ceremonijos tėvynėje, tačiau 46 metų E.Murphy ir 40 metų T.Edmonds savo pranešime žurnalui "People" nurodė to nedarysiantys ir nusprendę likti draugais.

"Po ilgų svarstymų ir diskusijų mes kartu nusprendėme atsisakyti civilinės santuokos ceremonijos, nes jos nebereikia mūsų santykiams apibrėžti", - teigė pora savo pranešime.

REKLAMA
REKLAMA

"Nors simbolinė sąjunga Bora Bora saloje atspindėjo mūsų nuoširdžią meilę, draugystę ir pagarbą vienas kitam, mes nusprendėme likti draugais", - priduriama jame.

Vienas šaltinis JAV savaitraščiui "In Touch" sakė, kad E.Murphy nusivylė, kai jo naujoji žmona atsisakė pasivadinti jo pavarde. T.Edmonds panoro išsaugoti dabartinę savo pavardę iš santuokos su ritmenbliuzo žvaigžde Kennethu Edmondsu (Kenetu Edmondsu), dar žinomu kaip "Babyface", nes tokią pačią pavardę turi ir jos sūnūs.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

E.Murphy 2006-aisiais po 13 metų trukusios santuokos išsiskyrė su savo žmona Nicole (Nikol). Pernai "Spice Girls" narė Melanie Brown (Melani Braun) pagimdė nuo jo kūdikį, bet jis nepripažino tėvystės, kol nebuvo atlikti DNR tyrimai.

T.Edmonds su savo vyru K.Edmondsu išsiskyrė pernai. Buvę sutuoktiniai turi du sūnus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų