Sekmadienį Belgijoje vykusiose 96-osiose prestižinėse dviračių lenktynėse „Tour des Flandres“ lietuvis Egidijus Juodvalkis („Landbouwkrediet-Euphony“) užėmė 35-ąją vietą.

Nugalėjo belgas Tomas Boonenas („Omega Pharma-QuickStep“). Jis 256 km nuvažiavo per 6 val. 4 min. 33 sek. ir finišo sprinte aplenkė italus Filippo Pozzato („Farnese Vini-Selle Italia“) bei Alessandro Ballaną (BMC).

T. Bonenas šias lenktynes laimėjo ir 2005 bei 2006 metais.

E. Juodvalkis nuo nugalėtojo atsiliko 38 sek.

Tomas Vaitkus („GreenEdge“) finišavo 85-as (+4.43), o Ignatas Konovalovas („Movistar“) lenktynių nebaigė.

Iki finišo likus 62 km, griuvo ir raktikaulį susilaužė 2010 metų šių lenktynių nugalėtojas, olimpinis ir keturiskart pasaulio atskiro starto lenktynių čempionas šveicaras Fabianas Cancellara („RadioShack-Nissan“).

Iš 199 startavusių dviratininkų klasifikuoti 104.