Dvigubu dubliu - pelnė 18 taškų ir po krepšiais sugriebė 11 kamuolių - Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse pasižymėjo Žydrūnas Ilgauskas, tačiau lietuvio klubas trečiadienį namuose po pratęsimo 116:117 (29:28, 27:27, 23:26, 29:27, 8:9) pralaimėjo Orlando "Magic" krepšininkams.

Be to, jis blokavo vieną varžovo metimą, kartą suklydo bei už 6 pražangas buvo priverstas palikti aikštelę.

Per beveik 36 su puse (36:20) žaidimo minutės Ž. Ilgauskas pataikė 9 dvitaškius metimus iš 17.

Arenos šeimininkų, kurie su 4 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais Rytų konferencijos Centriniame pogrupyje išsaugojo antrąją vietą, gretose trigubu dubliu pasižymėjo LeBronas Jamesas - 39 taškai, 13 atkovotų kamuolių ir 14 rezultatyvių perdavimų. Jis pataikė 2 tritaškius iš 4, 13 dvitaškių iš 23 bei 7 baudų metimus iš 9.

23 taškus į svečių, kurie su 7 pergalėmis iš 9 pirmauja Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje, krepšį įmetė Drew Goodenas (12 sugriebtų kamuolių), 16 - Danielis Gibsonas, 8 - Aleksandras Pavlovičius.

Nugalėtojų, kurie svečiuose jau iškovojo penktą pergalę iš eilės, gretose sėkmingiausiai žaidė Dwightas Howardas (35 tšk. ir 16 atk. kam.), Jameeras Nelsonas (21 tšk. ir 11 rezultatyvių perdavimų), Rashardas Lewisas (20 tšk.), Hidayetas Turkoglu (13 tšk.), Keithas Bogansas (11 tšk.) bei Carlosas Arroyo (10 taškų).