Dvyliktą pralaimėjimą Italijos antrosios vyrų krepšinio lygos XXVI turo rungtynėse patyrė bei į septintąją vietą iš šeštosios šešiolikos ekipų turnyre nukrito Monferato "Junior Casale" ekipa su Mindaugu Katelynu, sekmadienį namuose 81:86 (28:19, 20:25, 18:15, 15:27) turėjusi pripažinti devintojoje pozicijoje esančių Pavijos "Edimes" (12 pergalių ir 14 pralaimėjimų) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis šiame mače pasižymėjo dvigubu dubliu - pelnė 16 taškų ir po krepšiais atkovojo 10 kamuolių. Be to, jos atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir blokavo varžovo metimą. Per 33 minutes M. Katelynas prametė tritaškį bei pataikė 8 dvitaškius iš 9.

23 taškus į svečių krepšį įmetė Cameronas Bennermanas, 21 - Simone`as Pierichas.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Christopheris Monroe (26 tšk.) ir Simone`as Bagnoli (17 tšk.).

Ketvirtąją vietą čempionate užimantis Mindaugo Žukausko Pezaro "Scavolini Spar" (17/9) klubas sekmadienį išvykoje 101:98 (24:19, 23:27, 22:23, 32:29) nugalėjo trečiojoje pozicijoje esančius Riminio "Coopsette" (19/7) krepšininkus.

Lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 17 taškų, po krepšiais sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per 33 minutes M. Žukauskas pataikė 1 tritaškį iš 4, 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo visus 10 baudų metimų.

Svečių gretose rezultatayviausiai žaidė Rodney White`as (26 tšk.), 14 taškų pelnė Samuele`as Podesta.

Aikštelės šeimininkų gretose pasižymėjo Germanas Scarone (24 tšk.), Timas Pickettas (18 tšk.) ir Arielis Filloy (13 taškų).

Italijos antrajame krepšinio divizione pirmauja Kazertos "Pepsi" ekipa - 20 pergalių ir 6 pralaimėjimai.