Trečiąją pergalę septintose Italijos antrojo diviziono rungtynėse iškovojo Bolonijos „Conad“ ekipa, kurios marškinėlius vilki Egidijus Dimša, namuose 88:76 (24:24, 18:22, 18:15, 28:15) įveikusi „Fileni BPA“ komandą.

E.Dimša rungtyniavo 26 minutes, per kurias surinko 11 (4/6 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.) taškų, atkovojo 11 kamuolių, blokavo varžovo metimą, perėmė 2 kamuolius, 5 sykius suklydo, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 varžovų pražangas bei 4 sykius pažeidė taisykles.

24 taškus prie pergalės pridėjo Tre Kelley, 16 - Andrea Pecile, 15 - Brettas Blizzardas.

Po šios pergalės „Conad“ ekipa turnyro lentelėje užima septintąją poziciją.