Panevėžio „Ekranas“ draugiškose rungtynėse Ispanijoje nusileido Danijos klubui „Aalborg“ 0:2. Abu įvarčiai buvo įmušti 85 ir 87 minutėmis. Šiomis rungtynėmis „Ekranas“ baigė pasiruošimo sezonui stovyklą Ispanijoje ir antradienį komanda grįžta į Lietuvą, teigiama pranešime spaudai.

Rungtynėse negalėjo padėti A. Kučys, R. Radavičius, A. Velička, G. Tomkevičius ir A. Arlauskas.

Varžybas ekipos pradėjo gan atsargiai ir komandos rūpinosi savo vartų saugumu. Nors kamuolį dažniau valdė danų ekipa, nieko pavojingo per visą kėlinį nesukūrė. „Ekranas“ kėlinio pabaigoje turėjo šansų ir išsiveržti. Per paskutines porą minučių prie danų vartų kėlė keletą kampinių bei iš 30 metrų puikų baudos smūgį atliko M. Andjelkovič. „Aalborg“ gelbėjo fantastiškai sužaidęs vartininkas.

Antrajame kėlinyje vėl komandos žaidė panašiai kaip ir pirmajame: netrūko kietos kovos aikštės viduryje, tačiau aštrių momentų nei prie vienų vartų nesukurta.

Rungtynių pabaigoje, Panevėžio „Ekranas“ per porą minučių praleidžia du panašius įvarčius. 85 minutę po klaidos aikštės viduryje danų puolėjas pabėgo nuo gynėjų ir suklaidinęs vartininką pelnė įvartį. 87 minutę kone identiška klaida gynyboje ir vėl žaidėjas vienas prieš vartus pelno antrą įvartį.

Po lygios kovos rungtynių pabaigoje Panevėžio „Ekranas“ nusileido varžovams iš Danijos.

Rungtynes Lietuvos komanda pradėjo tokia sudėtimi: T.Kauneckas, A.Jokšas, I.Dedura, D.Gleveckas, D.Matovič, J.Moroz, Mauro Lucas, M.Andjelkovič, A.Ribokas, T.Markevičius, E.Varnas. Po keitimų antrajame kėlinyje į aikštę išbėgo T. Henrique dos Santos, N.Sasnauskas, M.Skinderis.