Trečiąsias Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes Dainiaus Zubraus Vašingtono "Capitals" klubas antradienį namie po pratęsimo 3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:1) pralaimėjo Tampos Bay "Lightning" ledo ritulininkams, tačiau pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2:1.

Dvejuose ankstesniuose mačuose atlikęs po rezultatyvų perdavimą, antradienį lietuvis savo ekipai pelnė du įvarčius, pirmame (14:21) bei antrame (30:25) kėliniuose išlyginęs rezultatą - 1:1 ir 2:2.

Per 18 minučių D.Zubrus du kartus smūgiavo į svečių vartus bei išvengė baudos minučių. Beje, pirmame kėlinyje jis nesugebėjo realizuoti į svečių vartus skirto baudinio, nepataikęs į vartus.

Trečiojo įvarčio autorius "Capitals" gretose - Brendanas Wittas (Brendanas Vitas).

Nugalėtojams du įvarčius pelnė, įskaitant pergalingąjį 3-ią pratęsimo minutę, Vincentas Lecavalier`as (Vinsentas Lekavaljėras), po vieną - čekas Vaclavas Prospalas ir Martinas St. Louisas (Martinas Sent Lujisas).

Ketvirtąsias rungtynes komandos trečiadienį vėl žais Vašingtone.

Iki antradienio pralaimėjimo nuo 1998 metų rudens namie "Capitals" klubas buvo laimėjęs prieš "Lightning" ekipą vienuolika mačų iš eilės.

Kitame Rytų konferencijos ketvirtfinalyje Bostono "Bruins" namie 5:1 (1:0, 2:0, 2:2) nugalėjo Nju Džersio "Devils" ekipą, tačiau pralaimi seriją 1:3.

Vakarų konferencijos ketvirtfinalio mače Dalaso "Stars" svečiuose 3:1 (1:0, 0:0, 2:0) nugalėjo Edmontono "Oilers" ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:2.