Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Taip ir bus kol imoniu savininkai atsipeikes kad vienas darbuotojas nebus universalus visiems darbams uz minimalke, retas dardavys dabar ziuri kad i viena pozicija tik zmogu priimti, dabar daug kur turi buti vienu metu ir sandelininkas, ir mechanikas, ir operatorius, statybininkas, viska turi moket viska daryt vos ne vienu metu uz minimalke... tai nx dirbt tada uz tuos centus jaigu reik but visu galu meistrui?
Man sakykite kas pakeis sena karta žmones kur dirba sunkius darbus kai šitie žmonės sena karta nusibaiks taip ir bus pamainos nėra o naunimas dirpti nenori nu pakeisti sutinku kad mokėti nenori pinigu bet sena karta kaškas turi pakeisti jeigu nepakeis senos žmonių bus baisu čia faktas nėra ka šnekėti
Tegul jaunimas nedirba.Bet tegul valstybė nemoka tokiems ir pašalpos.Tegul sukasi patys kaip moka.Aš dirbu ekskovatarininkų daug metu Voketyjoje.Gaunų į rankas keturis tukstančius eurų ir patenkintas.O Lietuvoje tegul dirba nesveiko proto verslininkams.Darbdaviams.
Ir gerai daro, kam.ten pi5tis uz ta vos ne minimalke? Patys darbdaviai tegu eina. Porsche naujus centeus stato, autopliuse porsu 600 pardavime, renault 1500. Tai akivaizdu, kad direktoriai atsipute nori susirinkt.artoju uzdirbtus pinigus, ir jau geriau sumokes keliais centais maziau, bet gaus sudina darbuotoja, nei geram mokes tokius pinigus is kuriu galima ne tik isgyvent, bet ir gyvent
@Artojas Reikia atlyginimą uždirbti , o ne gauti.
Atlyginimas 1200 , kas butu apie 800 i rankas, ko nedirbat tinginiai
Tarkim dirba įmonėj žmogus, kuris neturi atsakomybės jausmo mat viską daro atbulai, net paskutiniu momentu pareiškia jog nespėjo atlikti svarbiausių užduočių ir kiti visi turi darbus padaryti jau degant, bet kolegos labai gi tolerantiški turėtų būti,tai aišku reiktų atleisti, tačiau kultūros srityje nėra kam dirbti, tad belieka mažinti etatą.
Dirbančiųjų sparnai trumpi nes ant jų sprandų sėdi įspūdžių išsiilgęs jaunimas
NESAMONE STRAIPSNIS STRIBU UZSAKYTAS.MELAS.TAIP TEVAI ISLAIKO.VISA KITA KA RASO TV 3 VELNIAI TAI PASAKOS ASILAMS PATRIJOTAMA.JAUNIMAS LT TAI BOMZAI,IR SKOLININKAI.NES AUGA SKOLA UZ STEBUKLINGA MEDICINA KURI TIK ZUDYT NAHREN MOKA.PO HUI.KURIE SUGEBA DAR PABEGA.O CIA TIK BULVYTES JAU SAPNUOJA.AMIN.
Esu Anglijoje, gaunu 1700 i rankas, zmona irgi gauna i rankas 1700 abu nepersidirbame. Streso nera, mobingo nera. 3 kambariu nuoma su visais mokesciais ir komunaliniais + internetu ir kitais dalykais 1200 grubiai paemus. Tai po visu mokeciu man lieka 1000, zmonai lieka 1000 irgi. Maistui iseina po 500 tiek zmonai tiek man. Tai galutineje sumoje as lieku su 500 ir zmona lieka su 500. Gal Lietuvoje ir panasiai liktu nzn is esmes.
@Mase Na čia jokie nestebuklingi pinigai, dėl to nereikia būti emigranto vietoje
@Na kur anglai moka algas kas savaitę ir kur lietuviai moka algą tik kartą per mėnesį.
@Mase Lietuvoj liktų baronkos skylė, baronka Lietuvos valdžiai, baronkos skylė darbininkui
@Mase Lietuvoj gautai 700 uz toki pati darba o moket reiketu uz viska tiek pat kiek anglijoj nu butas gal per puse maziau...
Aš esu ne vergas jaunatviškas, gerai moku statyt, murit, o manęs daug kas prašo iš murit, siūlo 1000, bet man neapsimoka, kai vaikai uždirba iki 800,uztat ta spec jau 10metu pamiršau, jai pasiulitum 2600 kas savaitę mokėtų aiciau

Skaitomiausios naujienos




Į viršų