Pasiruošimą artėjančiam sezonui pradėjusi „Barcelonos“ komanda draugiškose rungtynėse 4 – 0 sutriuškino „Gimnastic“ futbolininkus.

Alexas Quintanilla pirmojo kėlinio pabaigoje buvo nubaustas raudona kortele ir „Gimnastic“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Rey‘us Manajus 60-ąją minutę išsivadavęs iš varžovų gynybos nuostabiu smūgiu išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Alexas Collado 85-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0.

R. Manajus rungtynių pabaigoje dar du kartus nuginklavo vartininką, o „Barcelona“ iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 4 – 0.