Svarbią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Dalaso „Mavericks“ ekipa, Orlande 122:112 (29:25, 32:31, 37:29, 24:27) nugalėjusi Los Andželo „Clippers“ klubą.

Pirmajame Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos mače 118:110 pranašesni buvo „Clippers“, todėl dabar lenktynių iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 1:1.

„Mavericks“ nuo pat rungtynių pradžios paėmė iniciatyvą į savo rankas ir jau pirmajame kėlinyje startavo spurtu 15:2. Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje ėmė panašėti į triuškinimą (44:27), tačiau „Clippers“ ginklų dar nesudėjo.

Paulo George‘o metimas trečiajame ketvirtyje sumažino skirtumą iki dviejų taškų (74:76) ir sugrąžino intrigą į rungtynes. Vis dėlto priartėjęs Los Andželo klubas sustojo, o ketvirtajame kėlinyje „Mavericks“ dar kartą atsiplėšė toli į priekį (106:88) ir šį kartą jau nesileido pavejami.

Pirmajame serijos mače 42 taškus surinkęs, tačiau net 11 klaidų padaręs Luka Dončičius pavadino tai tragišku pasirodymu, todėl padarė išvadas ir šį kartą prarado vos vieną kamuolį.

Slovėnas iš viso per 28 minutes pelnė 28 taškus (4/10 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 8/12 baudų metimų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus prasižengė.

Pagrindiniu jo ginklanešiu tapo 23 taškus surinkęs Kristapas Porzingis, nors prieš mačą dar buvo abejojama latvio galimybėmis rungtyniauti. Kelio skausmus kenčiantis aukštaūgis sezono metu dėl šios problemos jau praleido keletą mačų.

Tuo tarpu „Clippers“ žaidimas šį kartą nesiklijavo. Kalifornijos klubas atliko vos 16 rezultatyvių perdavimų ir iš toli atakavo tik 30 procentų taiklumu (10/34).

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Kristapas Porzingis 23 (7 atk. kam.), Timas Hardaway‘us 17, Trey‘us Burke 16, Sethas Curry 15, Bobanas Marjanovičius 13 (9 atk. kam., 6/8 dvitaškių).

„Clippers“: Kawhi Leonardas 35 (10 atk. kam.), Lou Williamsas 23 (7 rez. perd.), Marcusas Morrisas (8 atk. kam.) ir Paulas George‘as (2/10 tritaškių, 10 atk. kam.) po 14, Reggie Jacksonas 11 (3/5 tritaškių), Montrezlas Harrellas 10 (4/10 baudų metimų).