Triuškinančią pergalę NBA lygoje į savo sąskaitą įsirašė Dalaso „Mavericks“ (1-1) krepšininkai.

Jasono Kiddo auklėtiniai namuose 137:96 (39:17, 25:19, 35:35, 38:25) nepaliko net menkiausios vilties Memfio „Grizzlies“ (2-1) komandai.

Atkarpa 11-0 aikštės šeimininkams jau pirmajame kėlinyje leido susikrauti dviženklį pranašumą (15:4).

Dar tame pačiame ketvirtyje atstumas tarp komandų išaugo iki nepagarbaus – 25 taškų (36:11).

Prie to daugiausiai prisidėjo Luka Dončičius, kuris vien per pirmą ketvirtį surinko 21 tašką ir iš žaidimo pataikė 8 metimus iš 10 bandymų.

Laikui bėgant skirtumas tarp ekipų vis augo. Didžiausiu jis tapo ketvirtajame kėlinyje, kai komandas skyrė net 42 taškai (129:87).

Tempo nemažinę Dalaso krepšininkai susitikimą laimėjo rezultatu 137:96.

Dalaso klubą į pergalę vedė 32 taškus pelnęs L.Dončičius ir 25 pridėjęs Christianas Woodas.

„Mavericks“: Luka Dončičius 32 (8/14 dvit., 4/9 trit., 4/5 baud., 7 atk. kam., 10 rez. perd.), Christianas Woodas 25 (12 atk. kam.), Timas Hardaway Jr. 16 (8/8 baud.), Spenceris Dinwiddie 15, Maxi Kleberas 9 (8 atk. kam.).

„Grizzlies“: Ja Morantas 20 (6/10 dvit., 0/2 trit., 8/8 baud.), Desmondas Bane‘as 14, Davidas Roddy 12, Tyusas Jonesas 10, Santi Aldama ir Brandonas Clarke‘as po 8, Xavieras Tillmanas 7, Jake‘as LaRavia 6.

Tai jau 77-asis Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) sezonas. Malonumą pamatyti svarbiausias rungtynes krepšinio mėgėjams Lietuvoje suteikia naujos kartos televizija „Go3“ bei neseniai atsinaujinęs kanalas TV6.

Kiekvieną savaitę per „TV3 Sport“ kanalus tiesiogiai galima bus stebėti septynerias NBA rungtynes, o savaitgaliais per TV6 kanalą – dar vienerias. Jau spalio 23-iąją kanalo žiūrovai nuo 22.30 val. kviečiami stebėti „Lakers“ – „Trail Blazers“ kovą.