„Liverpool“ futbolininkai toliau išlieka nepalaužiami Anglijos „Premier“ lygoje. Jie nugalėjo „Wolves“ ekipą rezultatu 1:0 ir iškovojo 18-ą pergalę iš 19-os galimų.

Vienintelis įvartis buvo pelnytas besibaigiant pirmam kėliniui, kai 42-ą minutę Sadio Mane sulaukė gero komandos draugo perdavimo ir likęs laisvas lengvai nukreipė kamuolį į vartus.

Pridėto laiko metu „Wolves“ žaidėjas Pedro Neto sulaukė perdavimo baudos aikštelėje ir nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas po VAR peržiūros panaikino jo įvartį.

Po šios pergalės „Liverpool“ turi trylikos taškų persvarą prieš antroje vietoje esančius „Leicester City“ bei net 17 taškų pranašumą prieš trečią poziciją užimančius „Manchester City“.