Po blankaus pasirodymo praėjusiame mače vėl galingą pasirodymą surengė Domantas Sabonis, bet jo atstovaujama Indianos „Pacers“ (9/14) ekipa NBA čempionate išvykoje 98:100 (26:20, 31:28, 19:30, 22:22) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (11/10) klubui.

Lietuvis per 36 minutes pelnė 16 taškų (5/8 dvit., 0/4 trit., 6/7 baudų), atkovojo net 25 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, prasižengė penkis sykius bei padarė keturias klaidas.

Krepšininkas šiame mače pagerino savo karjeros atkovotų kamuolių rekordą. Prieš tai geriausiais rezultatas buvo 22 sugriebti atšokę kamuoliai praėjusiame sezone.

Lietuvis kartu surinko pirmąjį savo trigubą dublį šime sezone.

Beje, Per NBA istoriją tik Shaquille’as O’Nealas ir Hakeemas Olajuwonas atkovojo bent 25 kamuolius atlikdami trigubą dublį.

Vis dėlto puikus lietuvio žaidimo pergalės komandai neatnešė, o mače nugalėtojas sprendėsi antroje susitikimo pusėje.

Prasidėjus trečiajam kėliniui „Pacers“ dar pirmavo 60:48. Tačiau tada šeimininkai ėmė vytis varžovus bei rezultatyviomis atakomis sugebėjo priartėti, o netrukus ir išlyginti rezulatą.

Ketvirtajame kėlinyje jau „Pacers“ turėjo vytis „Timberwolves“. Lyderių vedami šeimininkai likus minutei iki mačo pabaigos pirmavo 97:94.

„Pacers“ turėjo šansų išlyginti rezultatą, tačiau galiausiai prametė, o šeimininkai pergalę įtvirtino baudų metimais.

Nugalėtojams Karlas-Anthony Townsas pelnė 32 taškus. Jam gerai talkino D'Angelo Russellas ir Anthony Edwardsas, surinkę po 21 tašką.

„Pacers“ Malcolmas Brogdonas įmetė 25 taškus, Justinas Hoiday'us pridėjo 15.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 32 (8 atk. kam..), D'Angelo Russellas ir Anthony Edwardsas po 21, Nazas Reidas 13, Malikas Beasley 9.

Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25 (6 atk. kam., 5 rez. perd), Domantas Sabonis 16, Justinas Holiday 15, Chrisas Duarte 14, Carisas LeVertas 9.