Po trumpos diskvalifikacijos į NBA krepšinį sugrįžęs LeBronas Jamesas sportinį pyktį išliejo ant Domanto Sabonio atstovaujamos Indianos „Pacers“ komandos. L. Jamesas su Los Andželo „Lakers“ (10/10) išvykoje pranoko „Pacers“ ekipą (8/12) po pratęsimo rezultatu 124:116 (26:31, 34:35, 22:18, 30:28, 12:4).

L. Jamesas privalėjo praleisti vienas „Lakers“ rungtynes už tai, kad per rungtynes su Detroito „Pistons“ smogė varžovui Isaiah Stewartui.

NBA superžvaigždės sugrįžimas buvo įspūdingas. Indianoje L. Jamesas į šeimininkų krepšį sumetė 39 taškus, taip pat atkovojo 5 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“ puolėjo D. Sabonio sąskaitoje – dublis. 34 min. rungtyniavęs lietuvis įmetė 14 taškų (5/9 dvit., 4/4 baudų) ir atkovojo 12 kamuolių, taip pat atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Pagrindinio rungtynių laiko pabaigoje Indianos komanda išsigelbėjo, kai likus žaisti 6 sek. tritaškį pataikė Chrisas Duarte (112:112).

Bet pratęsimo metu iniciatyvos ėmėsi L. Jamesas. Po dviejų Karaliaus Lebrono tritaškių „Lakers“ atitrūko 6 taškų persvara (120:114) ir neišleido iniciatyvos iš savo rankų.

Abi komandos dažnai atakavo iš už tritaškio linijos. „Lakers“ pataikė 15 iš 37 tolimų metimų (41 proc.), o „Pacers“ tritaškių efektyvumas buvo prastesnis – 13 iš 46 (28 proc.).

„Pacers“: M. Brogdonas 28 (5/10 trit. 7 atk. kam.), Ch. Duarte 17 (3/10 trit.), J. Holiday 16, D. Sabonis 14 (12 atk. kam.).

„Lakers“: L. Jamesas 39 (8/17 dvit., 5/12 trit., 8/9 baudų), R. Westbrookas 20 (7 atk. kam.), M. Monkas 17 (8 atk. kam.), C. Anthony 14.