Skaudų pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-19) krepšininkai su Roku Giedraičiu. Serbijos klubas namuose 80:84 (21:17, 26:14, 14:22, 19:31) po atkaklios kovos nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (16-13) komandai, kuri nuskynė trečią pergalę iš eilės turnyre.

Belgrado krepšininkams tai buvo jau penktasis pralaimėjimas paeiliui.

R.Giedraitis per 27 minutes pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo kamuolį, 3 sykius prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Antrajame kėlinyje „Crvena Zvezda“ ekipa pirmavo net 17 taškų skirtumu, bet tas pergalės neužtikrino (45:28).

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai visiškai prarado mačo kontrolę ir svečiai ėmė sparčiai artėti. Dar iki lemiamo ketvirčio pradžios atstumas tarp komandų sumenko iki 6 taškų (59:53).

Spurtas 11-0 ketvirtajame kėlinyje svečiams leido persverti rezultatą (63:70). Likus žaisti minutę, R.Giedraičio dvitaškis mažino atsilikimą iki 3 taškų (77:80).

Pražūtingu tapo Johno Dibartolomeo tritaškis, kai liko žaisti 14 sekundžių (77:83). R.Giedraitis ir vėl ėmėsi iniciatyvos pataikė tolimą metimą (80:83).

Aikštės šeimininkai netruko prasiežngti ir likus 3 sekundėms baudos metimą realizavo Bonzie Colsonas (80:84). Krepšininką antrą prametė ir šeimininkams jau nepavyko suregzti atakos.

„Crvena Zvezda“: Yago dos Santosas 20 (5/9 dvit., 2/5 trit., 4/6 baud., 7 rez. perd., 5 kld.), Adamas Hanga 13 (7 rez. perd.), Javonte Smartas 12, Joelas Bolomboyus 11 (8 atk. kam.), Luka Mitrovičius ir Rokas Giedraitis po 8.

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 23 (4/8 dvit., 2/3 trit., 9/12 baud.), Joshas Nebo 18 (13 atk. kam., 3 blk., 33 n. b.), Wade'as Baldwinas 14 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Lorenzo Brownas 10 (5 rez. perd.), Antoniusas Clevelandas 6.