Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate ketvirtadienį "New Jersey Devils" komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose po pratęsimo 4:5 (0:1, 3:2, 1:1; 0:1) nusileido "New York Islanders" ledo ritulininkams ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 2 min., įmušė Bradas Boyesas. Nugalėtojams du įvarčius pelnė Johnas Tavaresas (15 ir 28 min.), po vieną - Keithas Aucoinas (23) ir Markas Streitas (52).

"Devils" ekipoje pasižymėjo Steve'as Bernieras (24), Ryanas Carteras (27), Henrikas Tallinderas (38) ir Adamas Henriqueas (54). Prie pastarojo įvarčio rezultatyviu perdavimu prisidėjo D. Zubrus.

18 min. 31 sek. žaidęs 34-erių metų lietuvis kartą metė į vartus. D. Zubrus šį sezoną per šešerias rungtynes įmušė vieną įvartį ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

"Devils" komanda, po šešerių rungtynių turinti 9 taškus, Rytų konferencijoje užima trečiąją vietą. "Islanders" ekipa su 9 taškais po septynių mačų konferencijoje žengia penkta.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai.

"New Jersey Devils" - "New York Islanders" 4:5, po pratęsimo (0:1, 3:2, 1:1; 0:1)

"Boston Bruins" - "Buffalo Sabres" 4:7 (0:0, 3:3, 1:4)

"Toronto Maple Leafs" - "Washington Capitals" 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

"New York Rangers" - "Pittsburgh Penguins" 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

"Columbus Blue Jackets" - "St. Louis Blues" 1:4 (0:3, 1:0, 0:1)

"Florida Panthers" - "Winnipeg Jets" 6:3 (0:0, 1:1, 5:2)

"Calgary Flames" - "Colorado Avalanche" 3:6 (1:1, 2:2, 0:3)

"Los Angeles Kings" - "Nashville Predators" 1:2, po bulitų (1:1, 0:0, 0:0; 0:0; 0:1)

"San Jose Sharks" - "Edmonton Oilers" 3:2, po bulitų (0:0, 2:1, 0:1; 0:0; 1:0).