Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate ketvirtadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose po pratęsimo 3:4 (0:2, 3:0, 0:1; 0:1) nusileido nugalėtojos titulą ginančiai „Boston Bruins“ ekipai ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 2 min. 59 sek., įmušė Davidas Krejči. Jis pelnė dar du įvarčius per pagrindinį susitikimo laiką (2 ir 46 min.). Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Tyleris Seguinas (9). „Devils“ komandai įvarčius pelnė Zachas Parise (27), Patrikas Eliašas (35) ir Davidas Clarksonas (38).

16 min. 57 sek. žaidęs D. Zubrus du kartus metė į vartus. „Devils“ komanda, po 63 rungtynių turinti 75 taškus, Rytų konferencijoje užima septintąją vietą. „Bruins“ ekipa su 79 taškais po 62 susitikimų žengia antra.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai

„Boston Bruins“ - „New Jersey Devils“ 4:3, po pratęsimo (2:0, 0:3, 1:0; 1:0)

„Montreal Canadiens“ - „Minnesota Wild“ 5:4, po bulitų (2:1, 1:0, 1:3; 0:0; 1:0)

„Philadelphia Flyers“ - „New York Islanders“ 6:3 (2:1, 2:1, 2:1)

„Carolina Hurricanes“ - „New York Rangers“ 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)

„Winnipeg Jets“ - „Florida Panthers“ 7:0 (2:0, 0:0, 5:0)

„Colorado Avalanche“ - „Columbus Blue Jackets“ 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

„Phoenix Coyotes“ - „Calgary Flames“ 2:4 (0:3, 2:0, 0:1)

„Vancouver Canucks“ - „St. Louis Blues“ 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

„San Jose Sharks“ - „Buffalo Sabres“ 0:1 (0:1, 0:0, 0:0).