„Valencia“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse namuose net 4:1 sutriuškino Madrido „Real“ futbolininkus.

Karimas Benzema 23-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Real“ į priekį 1:0.

Yunusas Musahas 30-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra įvarčio neįskaitė.

Carlosas Soleras 35-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Raphaelis Varane’as pirmojo kėlinio pabaigoje nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Valencia“ išsiveržė į priekį 2:1.

Netrukus C.Soleras dar du kartus iš eilės nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 4:1.