Mariaus Linarto auklėtiniai ir toliau tęsia prastą pasirodymą Europos dvidešimtmečių čempionate. Kovoje dėl 13-16 vietų ir galimybės išlikti aukščiausiame Europos divizione lietuviai šįsyk 76:82 (18:21, 25:23, 24:18, 9:20) nusileido Kroatijos bendraamžiams.

Lietuviai ketvirtajame kėlinyje sužaidus apie tris minutes dar turėjo 8 taškų pranašumą (72:64), tačiau tuomet sekė kroatų spurtas 13:1. Varžovai pergalingą persvarą išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Nugalėtojams Domagoja Bubalo surinko 25 taškus, Rokas Rogičius pridėjo 14, Ivanas Baturas - 13, Luka Babičius - 11.

Pralaimėjusiems Saulius Kulvietis įmetė 17 taškų, Dovydas Redikas pridėjo 14, Gilvydas Biruta - 13, Giedrius Staniulis - 11.Darius Tarvydas 9, Augustas Pečiukevičius ir Ovidijus Varanauskas po 4, Arnas Butkevičius ir Paulius Dambrauskas po 2

Rytoj lietuvių laukia akistata su austrais.