Čempionų titulą užsitikrinęs Razgrado „Ludogorec“ klubas po šio fakto patyrė du pralaimėjimus iš eilės, bet šiandien sugrįžo į pergalių kelią. Valdo Dambrausko auklėtiniai namuose 4:1 įveikė „Arda“ klubą.

Įdomu tai, kad „Arda“ pirmieji pelnė įvartį 37 minutę, bet „Ludogorec“ iki pertraukos ne tik išlygino, o ir persvėrė rezultatą. 40 minutę Dominikas Yankovas atstatė „status quo“, o per pridėtą kėlinio laiką „Arda“ pati įsimušė į savus vartus ir „Ludogorec“ jau buvo priekyje.

57 minutę „Ludogorec“ persvarą padidino brazilas Alexas Santana, o ją galutinai 87 minutę įtvirtino Cauly Oliveira-Souza.

Po šios pergalės „Ludogorec“ taškų skaičius išaugo iki 70.