Graikijos lygoje antrąją pergalę iš eilės šeštadienį iškovojo Valdo Dambrausko treniruojamas Kretos OFI klubas.

Šįvakar lietuvio auklėtiniai 4:1 namuose nugalėjo „Lamia“ ekipą, kuriai priklauso lietuvis Vykintas Slivka, bet jis šioms rungtynėms nebuvo registruotas.

„Lamia“ ekipa pirmoji įsiveržė į priekį 21 minutę, bet aikštės šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje ne tik išlygino, o ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Rungtynėms einant jau link pabaigos saugo Jono Toralio dublis įtvirtino OFI klubo pranašumą.

Po pergalės OFI žengia aštuntoje vietoje, o „Lamia“ klubas yra tryliktoje pozicijoje.