32-ojo Dakaro ralio priešpaskutinį, 13-ąjį, etapą, vykusį Argentinoje, automobilių klasėje penktadienį laimėjo prancūzas Stefanas Peteranselis (Stephane Peterhansel) su BMW.

Trečiąją pergalę šiemet ir 55-ąją per visą karjerą iškovojęs prancūzas 368 km greičio ruožą įveikė per 2 val. 58 min. 25 sek.

Antrąją vietą užėmė katarietis Naseras al Atija (Nasser Al-Attiyah, "Volkswagen", +1.21), o trečiąją - kitas prancūzas - Gerlenas Šišeri (Guerlain Chicherit, BMW, +3.45).

Lyderiu bendrojoje įskaitoje išliko ispanas Karlosas Sainsas (Carlos Sainz, "Volkswagen"). Antrojoje vietoje esantis N. al Atija sumažino atsilikimą nuo lyderio iki 2 min. 48 sek. Trečiojoje pozicijoje - amerikietis Markas Mileris (Mark Miller, "Volkswagen", +31.48).

Motociklų klasėje pergalę šventė norvegas Palas Andersas Ulevalseteris (Pal Anders Ullevalseter, KTM) - 3 val. 27 min. 5 sek. Tai pirmoji Norvegijos lenktynininko pergalė šių metų Dakaro ralyje.

Antrąją vietą užėmė lenktynių lyderis prancūzas Sirilas Deprė (Cyril Despres, KTM, +0.43), o trečiąją - nugalėtojo titulą ginantis ispanas Markas Koma (Marc Coma, KTM, +2.46).

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis S. Deprė antrąją vietą užimantį P. A. Ulevalseterį lenkia 1 val. 4 min. 12 sek. Trečiojoje pozicijoje žengia čilietis Fransiskas Lopesas Kontardas (Francisco Lopez Contardo, "Aprilia", +1:08.34).

Sunkvežimių klasėje 13-ąjį etapą laimėjo Rusijos atstovas Firdausas Kabirovas ("Kamaz"). Lyderiu išliko kitas rusas Vladimiras Čaginas ("Kamaz").

Keturračių motociklų klasėje penktadienį nugalėjo prancūzas Kristofas Deklerkas (Christophe Declerck, "Polaris"). Pirmauja argentinietis Markas Petronelis (Marco Petronelli, "Yamaha").

Ralio, kurį sudaro 14 etapų, dalyviai finišuos šeštadienį Buenos Airėse. Lenktynininkai iš viso turės įveikti apie 9000 km ilgio trasą.