Vienuoliktą pralaimėjimą devynioliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į vienuoliktąją vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (18 tšk.) klubas.

Antradienį svečiuose 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) turėjo pripažinti dešimtą pergalę per 20 mačų iškovojusios bei į šeštąją poziciją keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje pakilusios Vinipego „Jets“ (23 taškai) komandos pranašumą.

Per 9 su puse žaidimo minutes (9:25) 36-erių metų lietuvis kartą smūgiavo į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir pirmajame (2:44) bei antrajame (33:43) kėliniuose gavo po dvi baudos minutes.

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Martinas Havlatas (41:13).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Mathieu Perreault'as (21:54), Markas Scheifele'as (23:38) ir Michaelas Frolikas (56:07; 1 rezultatyvus perdavimas).

„Devils“ vartininkas Corey'is Schneideris atrėmė 31, o „Jets“ vartininkas Michaelas Hutchinsonas – 21 varžovo metimą.