Trisdešimt ketvirtą pralaimėjimą 55-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse - ir trečią iš eilės - patyrė į tryliktą vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje nukritęs bei Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (51 tšk.) klubas.

Penktadienį svečiuose 22,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 1:3 (1:0, 0:0, 0:3) nusileido ketvirtąją poziciją Vkarų konferencijoje užimančiai Čikagos "Blackhawks" (72 taškai) komandai.

13 su puse minutės (13:24) aikštelėje praleidęs lietuvis nė karto nesmūgiavo į šeimininkų vartus, blokavo 3 varžovų smūgius ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 47 šio sezono rungtynes - 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 34 baudos minutės.

Šiame susitikime svečiai pirmavo po Peterio Harroldo (15:30) įvarčio, tačiau trečiajame kėlinyje šeimininkai įmušė tris įvarčius ir iškovojo pergalę - po kartą nugalėtojų gretose pasižymėjo Marianas Hossa (41:27), Jonathanas Toewsas (44:10) bei Krisas Versteegas (59:16).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.