Ispanijos ACB vyrų krepšinio lygos reguliariajame sezone penktąją vietą tarp aštuoniolikos klubų užėmė bei ketvirtfinalyje iki trijų pergalių su "Winterthur FC Barcelona" (4 vieta - 23 pergalės ir 11 pralaimėjimų) žais Dainiaus Šalengos Žeronos "Akasvayu" (21/13) komanda.

Mindaugo Timinsko Valensijos "Pamesa" (7 vieta - 17/17) dėl vietos pusfinalyje varžysis su Madrido "Real" (2 vieta - 25/9) krepšininkais.

Likusias dvejas ACB lygos ketvirtfinalio poras sudarys Vitorijos "Tau Ceramica" ir Malagos "Unicaja" bei Badalonos "DKV Joventut" ir Las Palmaso "Gran Canaria".

Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse Žeronos "Akasvayu" krepšininkai namuose 80:60 (21:20, 22:6, 18:22, 19:12) sutriuškino tryliktojoje pozicijoje likusią Fuenlabrados "Alta Gestion" (14/20) komandą.

D. Šalenga nugalėtojams pelnė 11 taškų bei po krepšiu atkovojo 4 kamuolius. Per 23 su puse minutės lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 3 bei 4 dvitaškius iš 5.

M. Timinsko Valensijos "Pamesa" šeštadienį namuose 90:68 (21:20, 29:19, 25:17, 15:12) sutriuškino autsaiderius San Sebastijano "Bruesa GBC" (8/26) krepšininkus.

Lietuvio sąskaitoje - 5 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 2/2, baudos 1/2) taškai, 4 po krepšiu sugriebti kamuoliai bei 2 rezultatyvūs perdavimai (15 min.).

Šešioliktąją poziciją tenkinosi Andriaus Giedraičio Valjadolido "Grupo Capitol" (12/22) ekipa, svečiuose 69:90 (18:21, 13:21, 14:19, 24:29) turėjusi pripažinti "Barcelona FC Winterthur" krepšininkų pranašumą.

Lietuvis per 11 su puse minutės prametė vienintelį tritaškį bei po krepšiu atkovojo vieną kamuolį.

Likusių šeštadienio Ispanijos ACB krepšinio lygos mačų rezultatai:

Madrido "MMT Estudiantes" - Malagos "Unicaja"    67:60
Badalonos "DKV Joventut" - Madrido "Real"        81:70
Las Palmaso "Gran Canaria" - Alikantės "Etosa"   94:82
Vitorijos "TAU Ceramica" - Bilbao "Lagun Aro"    95:63
Mursijos "Polaris World CB" - "ViveMenorca"      69:68

Ispanijos ACB lygos turnyro lyderių rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):