Alytaus "Dainavos" futbolininkai nutraukė pralaimėjimų "SMScredit.lt A lygoje" seriją. Alytiškiai Tauragėje 4:0 sutriuškino tryliktąją nesėkmę iš eilės patyrusį "Taurą". Priešpaskutinę vietą lygoje užimanti "Dainava" padidino savo persvarą prieš absoliučius autsaiderius iki 11 taškų.

Nuo pat rungtynių pradžios komandos žaidė atvirą futbolą. Pirmąsias kelias minutes aktyvesni buvo alytiškiai, o "Tauro" gynybos dešinįjį kraštą terorizavo Danielis Gunevičius. Po vieno jo perdavimo iš toli virš vartų iššovė Darius Cibulskas.

Tauragiškiai atsakė savais argumentais. 5-ąją min. galva smūgiavo Vytautas Dragūnevičius, o dar po penkių minučių jis pakartojo tą pačią procedūrą. Abukart kamuolio kelyje atsidūrė vartininkas Donatas Mikučionis. Vėliau darbo gavo ir "Tauro" vartų sargas Edvinas Gertmonas. 11-ąją min. jis sureagavo į Mindaugo Straukos ataką, o 16-ąją atrėmė stiprų Kęstučio Balčiūno smūgį nuo baudos aikštelės linijos.

27-ąją min. tauragiškių vartininkas buvo bejėgis. K.Balčiūnas perdavė kamuolį taip, kad Titui Vitukynui liko tik iš arti nukreipti jį į tinklą. Dar po penkių minučių "Dainava" galėjo persvarą padidinti, bet po D.Cibulsko smūgio E.Gertmonas nukreipė kamuolį į kampinį.

"Tauras" atgijo kėlinio pabaigoje, kai Deividas Malkevičius, Maksimas Lukaševičius ir V.Dragūnevičius surezgė kelias atakas iš eilės. Tačiau ilsėtis dzūkų komanda išėjo pirmaudama.

Antrajame kėlinyje "Dainava" tvirtai perėmė iniciatyvą. "Taurą" gelbėjo Fortūna - Lukas Sendžikas, K.Balčiūnas, D.Gunevičius apdaužė "Tauro" vartų virpstus, sykį po K.Balčiūno smūgio kamuolys prašvilpė greta skersinio ir virpsto sandūros.

64-ąją min. po Laimono Trakšelio šūvio alytiškius išgelbėjo D.Mikučionis. Rungtynės galbūt galėjo susiklostyti kitaip, jei 73-iąją min. būtų buvęs įskaitytas "Tauro" įvartis, bet teisėjas užfiksavo, kad tauragiškiai, bandydami įgrūsti kamuolį į vartus, neleistinai atakavo varžovų vartininką.

Po šio epizodo pasipylė "Dainavos" įvarčiai. Kamuolys E.Gertmono vartuose triskart atsidūrė per penkias minutes.

78-ąją min. kamuolį po Deivido Padaigio perdavimo į tinklą galva pasiuntė M.Strauka. Netrukus K.Balčiūnas iš kairės įsiveržė į baudos aikštelę ir nesunkiai laimėjo dvikovą prieš "Tauro" vartininką. 83-iąją min. kamuolį arti tauragiškių vartų gavo ir paskutinę vinį į varžovų karstą įkalė D.Cibulskas. Garbės ir prestižo įvartį "Tauras" galėjo įmušti 87-ąją min., bet varžovams to padaryti neleido stiprų M.Lukaševičiaus smūgį atrėmęs D.Mikučionis.

Tauragės "Tauras" - Alytaus "Dainava" 0:4 (0:1).

"Tauras": E.Gertmonas, R.Janilionis, M.Lėkis, I.Vulpe, J.Meištininkas (54 min. J.M.Landry Asminas), L.Trakšelis (74 min. E.Savickas), M.Lukaševičius, I.Nabijevas (61 min. G.Čargazija), D.Malkevičius, L.Ankudinovas, V.Dragūnevičius.

"Dainava": D.Mikučionis, D.Padaigis, V.Rutkauskas, N.Kavaliauskas, D.Gunevičius, N.Bartkevičius (83 min. P.Gavėnas), D.Cibulskas, T.Vitukynas, L.Sendžikas, M.Strauka (86 min. D.Ivanauskas), K.Balčiūnas (86 min. E.Barysas).

Įvarčiai: T.Vitukynas (27), M.Strauka (78), K.Balčiūnas (80), D.Cibulskas (83).