Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
2 Cha cha
pasirinkimas paprastas - tarp buitinio taupymo ir keinsistų taip mėgstamo makroekonominio švaistymo. Čia visiškai sutinku su anksčiau Čičinsko išsakyta nuomone, kad visokie "skatinimai", kai kišenėje vien skylės, mums per brangus malonumas. Tik erzina nuolatinis taupymas žodžiais, o ne realiame gyvenime.

Sakote, visi mėginantys skaičiuoti pinigus ir gyvent pagal pajamas - nemokšos, o brangiai pasiskolinę 10 mlrd.Lt. ir jau išleidę pravalgymui skolintus pinigus - šviesuliai? :) nebūčiau toks tikras. Gal dar įrodysite, kad labai efektyviai panaudojam šiemet pasiskolintus milijardus ekonomikos gaivinimui?
Lietuvos valdžia pirmą kartą atėjo prie progresijos. Nors Konstitucinis Teismas reikalauja, kad esant sunkioms sąlygoms pensijos būtų mažinamos PROPORCINGAi, Kubilius pasirinko PROGRESINĮ mažinimo būdą. Valdininkai, negalvodami apie proporcingumą, sukurpė PROGRESINIO pensijų mažinimo lentelę. Visi mokesčiai Lietuvoje dar proporciniai, o pensijos mažinamos PROGRESINIU būdu.
Kur VISŲ Valdininkų PROGRESINIO atlyginimų mažinimo lentelės?
Kas nors pasakykit šitam koncervų teletabiui(Kubilui),kad jau seniai laikas atsisveikinti
Nepamirškim,kad tai jau "apkarpyto" biudžeto deficitas.Todėl tai yra visiškas Lietuvos kraxas.
Mauras yra visiškas nemokša,nes jis "butinio" taupymo kategorijas taiko makroekonominiams reiškiniams.Tai ir Kubilo esminė klaida
Mauro komentaras kvalifikuotesnis ,nei straipsnis.
O kodel nesumazinus pajamu mokesciu ? Padidetu
vartojimas,padidetu is to gaunami mokesciai!
Taip is visupirma moklininku rentas
Taip is visupirma moklininku rentas
Kas pe niekai Kubiliau yra per tukstanciai nieko nedariusiu mokslui zmoniu , yra tukstanciai kubiliaus bedrazygiu kurie gauna ir mokslininku rentas ir valstybines pencija, ir senatves pencija
Neseniai gynė Kubiloidą už tai ,kad jis "standina" ekonomiką.Ar ne per standžiai sustandino?Standino iki visiško sąstingio.O iš sąstingio jau išeiti nebepavyks.Gyvaliosim po biškęly sustingę ir apspangę.
taigi is estu galym atimt.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų