Du rezultatyvius perdavimus 20-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o puolėjo atstovaujamas bei vienuoliktą vietą Rytų konferencijoje užimantis Naujojo Džersio „Devils“ (19 tšk.) klubas iškovojo septintą pergalę.

Šeštadienį namuose daugiau nei 14 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ekipa 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) nugalėjo aštuntą nesėkmę per 20 mačų patyrusius bei ketvirtojoje pozicijoje Rytuose esančius Pitsbergo „Penguins“ (24 tšk.) ledo ritulininkus.

Po Lietuvos ledo ritulininko perdavimų įvarčius pelnė Adamas Larssonas (38:22) ir Jaromiras Jagras (54:06).

Pats lietuvis per daugiau nei 20 žaidimo minučių (20:15) kartą netaikliai metė į varžovų vartus bei pirmajame kėlinyje (5:05) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 35-erių D.Zubraus sąskaitoje per 20 reguliariojo sezono rungtynių – 3 įvarčiai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 14 baudos minučių.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė Andy'is Greene'as (19:41) bei antrąsyk J.Jagras (58:43), o vienintelį svečiams – Chrisas Kunitzas (24:18).

Kitų šeštadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Toronto „Maple Leafs“ – Bafalo „Sabres“ 4:2 Monrealio „Canadiens“ – Niujorko „Rangers“ 0:1 Niujorko „Islanders“ – Detroito „Red Wings“ 5:4 (po baudinių) Sent Lujo „Blues“ – Karolinos „Hurricanes“ 4:2 Nešvilio „Predators“ – Čikagos „Blackhawks“ 7:2 Finikso „Coyotes“ – Tampos „Lightning“ 6:3 Kolorado „Avalanche“ – Floridos „Panthers“ 1:4 Kalgario „Flames“ – Edmontono „Oilers“ 2:4

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.