Šeštąjį rezultatyvų perdavimą septintose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Bafalo "Sabres" klubas trečiadienį pirmajame Rytų konferencijos pusfinalio iki keturių pergalių mače namuose 5:2 (0:0, 3:0, 2:2) nugalėjo Niujorko "Rangers" ledo ritulininkus.

Po D. Zubraus perdavimo įvartį mačo pabaigoje (59:44) pelnė Drew Staffordas, užfiksavęs galutinį rungtynių rezultatą (5:2).

Pats lietuvis per 17 su puse minutės kartą metė į svečių vartus, blokavo vieną varžovo metimą bei trečiajame (46:27) kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Thomas Vanekas, po vieną - Alešas Kotalikas bei Jasonas Pominville`as.

Įvarčių autoriai svečių gretose - Marcelis Hossa ir Brendanas Shanahanas.

Antrąsias Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes Bafale komandos žais penktadienį.

Vakarų konferencijos pirmajame pusfinalio mače trečiadienį pergalę taip pat iškovojo arenos šeimininkai: Anahaimo "Ducks" ledo ritulininkai 5:1 (3:1, 0:0, 2:0) įveikė Vankuverio "Canucks" komandą.

Tris įvarčius nugalėtojams - pirmą kartą per savo karjerą NHL atkrintamosiose varžybose - pelnė Andy McDonaldas.