Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio trečiosiose rungtynėse antradienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose 3:4 (3:2, 0:2, 0:0) nusileido „Florida Panthers“ ledo ritulininkams ir seriją iki keturių pergalių pralaimi 1–2.

Jau 7-ąją min. „Devils“ pirmavo 3:0, tačiau dar pirmajame kėlinyje praleido du įvarčius. „Panthers“ ledo ritulininkai dar du įvarčius pelnė antrajame kėlinyje. „Devils“ ekipai įvarčius pelnė Zachas Parise, Stephenas Gionta ir Patrikas Eliašas.

17 min. 20 sek. žaidęs D. Zubrus į vartus metė kartą. Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį vėl „Devils“ aikštelėje. „Devils“ reguliariajame sezone Rytų konferencijoje užėmė šeštąją, o „Panthers“ – trečiąją vietas.

Antradienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).