Šiąnakt NHL Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio trečiosiose rungtynėse naujojo Džersio „Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose po pratęsimo 2:3 (1:1, 1:1, 0:0; 0:1) nusileido Filadelfijos „Flyers“ ekipai ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 1-2.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 3 min. 35 sek., įmušė Danielis Carcillo.

Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Claude'as Giroux (9 min.) ir Mike'as Richardsas (22).

Abu „Devils“ komandos įvarčius įmušė Brianas Rolstonas (8, 37). Jis antrojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą 2:2 ir išplėšė pratęsimą.

D. Zubrus žaidė 16 min. 57 sek. ir tris kartus metė į vartus.

„Devils“ reguliariajame sezone Rytų konferencijoje užėmė antrąją vietą, o „Flyers“ ekipa buvo septinta.

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos antradienį vėl Filadelfijoje.