CSKA įveikusi Gudaičio ekipa tapo VTB reguliaraus sezono nugalėtoja

Eurolygos klubų akistatą Vieningoje lygoje laimėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda. Xavi Pascualio auklėtiniai 81:77 (23:14, 23:24, 20:11, 15:28) įveikė Maskvos CSKA ekipą.

Artūras Gudaitis nugalėtojų gretose registruotas nebuvo.

Sankt Petburgo ekipa CSKA šiemet VTB lygoje įveikė abu kartus.

„Zenit“ mače solidžiai pradėjo bei nuolat pirmavo. Po pertraukos vienu metu skirtumas buvo ir arti dvidešimties taškų, bet CSKA ketvirtame kėlinyje dar priartėjo iki 71:72.

Vis dėlto tada „Zenit“ surengė kelias atakas be atsako ir galutinai įtvirtino savo pergalę.

„Zenit“: Willas Thomasas 18 (8 atk. kam.), Billy Baronas 15 (4/4 trit.), Denisas Zacharovas 12.

CSKA: Danielis Hackettas 20 (3/3 trit.), Willas Clyburnas (7 atk. kam.) ir Johannesas Voigtmannas (3/5 trit.) po 19, Tornike Shengelia 10.