„Aš sakyčiau, kad grynai iš Seimo organizacinio darbo pusės labai į akis krito ypatingai trumpi posėdžiai, labai trumpos darbotvarkės. Buvome turėję tokių atvejų, kai antradienį arba ketvirtadienį iki pietų baigiasi posėdžiai“, – penktadienį „Žinių radijui“ sakė V. Čmilytė-Nielsen.
„Nepaisant to, kad daug iššūkių, daug problemų reikia spręsti, tačiau Seimas nepersidirbo ir tai yra vienas iš šios koalicijos skiriamųjų bruožų – nesureikšminti ir nepervargti dirbant, palikti laiko ir poilsiui. Na, manau, kad dabar laikams nėra tas, kai valdžia gali sau leisti tai daryti. Žiūrėsime, kaip bus rudenį“, – apibendrino Seimo vicepirmininkė.
ELTA primena, kad kovo 10-ąjąj prasidėjusios Seimo pavasario sesijos metu valdantieji užsibrėžė tikslą iki politinio sezono pabaigos priimti įstatymines iniciatyvas, susijusias su mokestiniais pakeitimais ir gynybos finansavimu – ketvirtadienį dalis šių teisės aktų įveikė antrąjį balsavimą Seime.
Seimas kasmet renkasi į dvi eilines parlamento sesijas. Seimo rudens sesija prasideda nuo rugsėjo 10 d., o pavasario – nuo kovo 10 d.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!