Ketvirtąją pergalę Eurolygos turnyro A grupės penktojo turo rungtynėse iškovojo Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) klubas, kuris namuose 82:79 (19:17, 14:14, 21:20, 16:19, 12:9) palaužė trečiąją nesėkmę patyrusią Avelino „Air“ (Italija) ekipą.

Visą susitikimą aikštelėje vyko atkakli kova, tačiau aikštės šeimininkams pavyko išlaikyti nedidelę persvarą. Iki susitikimo pabaigos likus penkioms minutėms Jaredas Homanas baudos metimu pirmą ir vienintelį kartą padidino „Cibona“ pranašumą iki dviženklio - 67:57.

Visgi „Air“ klubas atsakė trijų minučių atkarpa 11:3 ir likus porai minučių iki mačo pabaigos komandas teskyrė du taškai - 70:68. Negana to, prasidėjus paskutinei susitikimo minutei svečių komandos krepšininkas Tamaras Slay'us baudų metimais rezultatą išlygino (70:70) ir privertė komandas žaisti pratęsimą.

Papildomas penkias minutes šiek tiek sėkmingiau pradėjo „Cibona“ klubas, kuris išsiveržė į priekį - 74:70. Visgi paskutinę pratęsimo minutę Drake'as Dieneris tiksliai realizavo abu baudų metimus ir vėl atstatė pusiausvyrą - 77:77. Lemiamomis sekundėmis keturis taškus iš eilės pelnė Nikola Prkačinas, o svečiams varžovų pasivyti nebepavyko.

„Cibona“: D.Kusas 23 (dvitaškiai 5/7), E.Calloway'us 14, J.Homanas 9, N.Prkačinas 8.

„Air“: Ch.Warrenas 20 (tritaškiai 4/7), E.Williamsas 12, T.Bestas 11, T.Slay'us ir D.Dieneris - po 9.