Itin nerezultatyviose ir lėtose rungtynėse Prancūzijoje labiau pasisekė Zagrebo „Cibena“ krepšininkams, kurie geriau sužaidė dvikovos pabaigą ir laimėjo susitikimą prieš Le Mano „Sarthe Basket“ klubą 58:54 (6:10, 12:19, 15:12, 21:17).

Antrajame kėlinuke „Cibona“ krepšininkai padidino pranašumą iki dviženklio (21:10) ir iki pat ketvirtojo kėlinuko vidurio turėjo įtikinamą persvarą.

Likus žaisti maždaug 5 minutes „Cibona“ klubas turėjo 12 taškų pranašumą (51:39), bet šeimininkai ryžosi lemiamam spurtui. D. Spenceris pataikė dvitaškį su pražanga ir metimą iš vidutinio nuotolio, o buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas J. P. Batista pelnė 4 taškus iš eilės ir išvedė prancūzų ekipą į priekį 52:51.

Paskutinėmis dvikovos akimirkomis R. Marshallas sumetė baudos metimus, o „Sarthe Basket“ paprašė minutės pertraukėlės. Tačiau po jos „Sarthe Basket“ suklydo, o E. Calloway sumetė baudos metimus (55:52). Prancūzai nesugebėjo perimti iniciatyvos ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Sarthe Basket“: J.P.Batista 21 (6 atk.kam.), D.Spenceris 9, B.Chase'as ir D.Bluthenthalis (4 per.kam.) - po 7.

„Cibona“: E.Calloway 19 (6 atk.kam., 5 rez.perd., 6 kld.), N.Prkačinas 17, R.Marshallas 11 (7 atk.kam.).