Trečiadienį, Londone buvo sužaistos atsakomosios Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės tarp Anglijos ir Prancūzijos čempionų, Londono „Chelsea“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipų.

Pirmosios rungtynės Paryžiuje baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2:1, tad buvo „Chelsea“ žaidėjai žinojo, kad norint patekti į ketvirtfinalį jie privalo laimėti. Visgi, nepaisant visų „Chelsea“ pastangų ir vėl pergalę rezultatu 2:1 (1:1) šventė PSG ekipa.

Pirmąjį įvartį 16-ąją minutę pelnė PSG saugas, 20-metis Adrien Rabiot. Prancūzas po puikaus Zlatano Ibrahimovičiaus perdavimo nuginklavo T.Courtois. Viltį šeimininkams po 11-os minučių grąžino Diego Costa. Ispanijos rinktinės puolėjas suklaidino Thiago Silva ir tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. 67-ąją minutę rungtynėse buvo padėtas galutinis taškas. Šįkart Z.Ibrahimovičius gavo identišką perdavimą, kokį jis atliko pirmajame kėlinyje ir išvedė Paryžiaus ekipą į priekį rezultatu 2:1. Įvarčių žiūrovai daugiau nebeišvydo ir bendru rezultatu 4:2 PSG nugalėjo „Chelsea“ futbolininkus.

PSG prisijungė prie „VfL Wolfsburg“, Madrido „Real“ ir „Benficos“ ekipų patekusių į Čempionų lygos ketvirtfinalį.