UEFA Čempionų lygos turnyre antradienį prasidėjo paskutinysis grupių etapo turas.

Sunkią pergalę F grupėje iškovojo Dortmundo „Borussia”, kuri svečiuose tik mačo pabaigoje 2:1 pranoko Sankt Peterburgo „Zenit” klubą.

Svečiai atsilikinėjo, kai Sebastianas Driussi pirmojo kėlinio viduryje išvedė Rusijos ekipą į priekį. „Borussia” turėjo puikių progų išlyginti rezultatą, bet vis pritrūkdavo tikslumo.

Šansų turėjo ir šeimininkai, bet kitas įvartis krito į jų vartus, kai svečių gynėjas L. Piszczekas 67 min. pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio.

79-ąją minutę „Borussia” pelnė ir antrąjį įvartį. Axelis Witselis stipriu smūgiu į dešinį vartų kampą nepaliko šansų „Zenit” vartininkui.

Ši pergalė leido „Borussia” grupėje užtimti pirmąją vietą.

Kitame ankstyvame antradienio tos pačios F grupės mače susitikimas Italijoje tarp Romos „Lazio” ir „Brugge” baigėsi lygiosiomis 2:2.

Per 15 minučių abi komandos apsikeitė įvarčiais, bet sužaidus maždaug pusvalandį šeimininkus į priekį vėl išvedė 11 m. baudinį realizavęs Ciro Immobile.

Artėjant kėliniui prie pabaigos svečiai liko dešimtiese, kai už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas gynėjas Eduardas Sobolis. Bet tai nesutrukdė „Brugge” ne tik atsilaikyti, bet ir išlyginti rezultatą.

Hansas Vanakenas 76-ąją minutę po gero komandos draugo perdavimo galva pelnė įvartį. Rungtynės baigėsi lygiosiomis, bet į antrąjį Čempionų lygos etapą žengė antrąją vietą grupėje užėmusi „Lazio” ekipa.