0

UEFA Čempionų lygos grupės dviejų stipriausių klubų dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1, nors „Barcelona“ rungtyniavo „Milan“ tvirtovėje – „San Siro“ stadione.

Jau 9-ąją rungtynių minutę pirmą įvartį į „Barcelonos“ vartus įmušė „Milan“ puolėjas Robinho, tačiau jis netapo pergalingu. Tame pačiame kėlinyje pasižymėti sugebėjo ir „Barcelonos“ žvaigždė Lionelis Messi, kuris išlygino rezultatą.

Antrasis rungtynių kėlinys buvo ramesnis. Jame buvo daugiau netaiklių smūgių, klaidų, įtampos, tačiau jis baigėsi nei vienai komandai taip ir nespėjus įmušti dar vieno įvarčio.

Katalonijos komandai „San Siro“ stadionas tampa prakeiksmu. Jame „Barca“ per paskutines žaistas trejas rungtynes nesugebėjo iškovoti nė vienos pergalės.