Pergalingai naująjį Vokietijos „Bundesliga“ sezoną pradėjo Miuncheno „Bayern“ ekipa, kuri svečiuose 4:0 nugalėjo Bremeno „Werder“ ekipą.

Puikias rungtynes sužaidė „Bayern“ naujokas Harry Kane‘as, kuris 4-ą minutę aikštės viduryje sužaidė puikią kombinaciją su Leroy‘umi Sane, o šis greitą ataką užbaigė tiksliu smūgiu į kairį vartų kampą.

Pats H.Kane‘as pasižymėjo 74-ą minutę, kai įvartį pelnė greitoje atakoje iš maždaug 11 metrų atstumo.

Galiausiai rungtynes užbaigė 90-ą minutę dar kartą pasižymėjęs L.Sane bei 90+4 minutę įvartį pelnęs Mathys Telas.

H.Kane‘as tapo pirmuoju anglu, kuris debiutinėse „Bundesliga“ rungtynėse pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą. Jis taip pat yra pirmas tai padaręs „Bayern“ žaidėjas nuo 2020 m. rugsėjo, kai tą atliko L.Sane.

Kitas rungtynes „Bayern“ žais rugpjūčio 27-ą dieną prieš „Augsburg“ komandą, o „Werder“rugpjūčio 26-ą susitiks su „Freiburg“.