Lyderio vedini NBA čempionai Milvokio „Bucks“ krepšininkai žengė į Rytų konferencijos pusfinalį po to, kai penktose serijos rungtynėse namuose 116:100 (34:18, 26:24, 31:26, 25:32) įveikė Čikagos „Bulls“.

„Bucks“ seriją laimėjo 4:1.

Šeimininkai į priekį šovė jau nuo pat mačio pradžios. Milvokio krepšininkai jau po pirmojo kėlinio turėjo 16 taškų pranašumą.

Skirtumas vėliau visada išliko gana stabilus. „Bulls“ dar sugebėjo priartėti iki 55:66, bet „Bucks“ tempiami lyderio vėl padidino skirtumą ir ketvirtajame kėlinyje vėl pirmavo triuškinamai (88:61).

Čikagos ekipa artėjant mačui į pabaigą sugebėjo sumažinti kiek atsilikimą, bet prisivyti Milvokio klubo jau nebuvo įmanoma.

Nugalėtojams Giannis Antetokounmpo pelnė 33 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Jam gerai tallkino Patas Connaughtonas, surinkęs 20 taškų.

„Bulls“ neišgelbėjo ir Patrickas Williamsas, įmetęs 23 taškus. Nikola Vučevičius pridėjo 19 taškus bei sugriebė 16 kamuolių.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 33 (9 atk. kam.), Patas Connaughtonas 20, Bobby Portisas 14 (17 atk. kam.), Graysonas Allenas 1, Brookas Lopezas 12.

„Bulls“: Patrickas Williamsas 23, Nikola Vučevičius 19 (16 atk. kam., 6 rez. perd.), Coby White'as 17, DeMaras DeRozanas 11 (7 rez. perd.), Troy Brownas 10.