Šeštadienį Brazilijos „Grand Prix“ lenktynių kvalifikaciją Interlagos trasoje laimėjo vietinių gerbėjų numylėtinis Felipe Massa, sekmadienį kovosiantis dėl čempiono vardo.

„Ferrari“ komandos atstovas užtikrintai pirmavo visose kvalifikacijos dalyse ir savo greičiausią ratą įveikė per 1 min. 12,368 sek.

Kiek netikėtai antrąją startinę poziciją iškovojo italas Jarno Trulli iš „Toyota“ ekipos. Jis nugalėtojui pralaimėjo beveik 0,4 sek.

Trečioji vieta atiteko praėjusių metų planetos čempionui suomiui Kimi Raikkonenui („Ferrari“).

Tuo metu pirmenybių lyderis britas Lewisas Hamiltonas („McLaren“) užėmė ketvirtąją vietą. Iškart po jo lenktynes iš penktosios pozicijos pradės kitas anglų komandos lenktynininkas suomis Heikki Kovalainenas.

Šeštas kvalifikacijoje liko dukart pasaulio čempionas ispanas Fernando Alonso („Renault“).

Sekmadienį lenktynės prasidės 19.00 val. Lietuvos laiku.