„Liverpool“ futbolininkai sugrįžo į pergalių kelią Anglijos „Premier“ lygoje. Nugalėję „Bournemouth“ rezultatu 2:1, Jurgeno Kloppo auklėtiniai iškovojo istorinę pergalę.

„Opta“ skaičiuoja, kad „Liverpool“ ekipai tai buvo jau 22 pergalė iš eilės „Anfield“ stadione, o jokia kita „Premier“ lygos komanda nėra užfiksavusi tokios ilgos pergalių serijos namuose.

Visgi dėl pergalės „Liverpool“ teko pakovoti ir netgi vytis varžovus, kurie į priekį išsiveržė sužaidus vos 9 minutes. Tada Callumas Wilsonas išnaudojo komandos draugo perdavimą ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Į tai „Liverpool“ atsakė dviem įvarčiais dar pirmajame kėlinyje. 25 minutę rezultatą išlygino Sadio Mane perdavimo sulaukęs Mohamdedas Salah, o po mažiau nei dešimties minučių pergalingą smūgį atliko tas pats S.Mane – 2 – 1.

76 minutę M.Salah galėjo dar labiau padidinti savo komandos persvarą, tačiau jo smūgiuotas kamuolys tėškėsi į vartų konstrukciją.

Po šios pergalės „Liverpool“ toliau tvirtai pirmauja „Premier“ lygoje ir artimiausius varžovus lenkia net 25 taškais.