Dortmundo „Borussia“ UEFA Čempionų lygos F grupės etapo rungtynėse antradienį 2:1 įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ futbolininkus ir finišavo pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Nors „Borussia“ prieš rungtynes dar nebuvo užsitikrinusi pirmos vietos grupėje, o po pirmojo kėlinio prieš „Zenit“ atsiliko 0:1, tačiau 58-ą minutę ekipos treneris Lucienas Favre‘as pasiryžo išleisti Youssoufa Moukoko. Jis tapo jauniausiu žaidėju UEFA Čempionų lygos istorijoje.

Kamerūne gimusiam futbolo vunderkindui neseniai tesuėjo 16-a metų. 179 cm ūgio puolėjas Vokietijos „Bundesligoje“ debiutavo dar anksčiau – praėjus 1 dienai po savo 16-ojo gimtadienio. Ten jis irgi pagerino visų laikų rekordą.

Ankstesnis rekordas UEFA Čempionų lygoje priklausė Celestine‘ui Babayaro, kuris debiutavo būdamas 16 metų ir 87 dienų amžiaus. Y.Moukoko tai padarė sulaukęs 16 metų ir 18 dienų amžiaus.

Rinktinių lygmenyje puolėjas atstovauja Vokietijai, į kurią persikėlė dar vaikystėje. Šiemet jis buvo pakviestas į šalies jaunimo (iki 20 metų) rinktinę.