Antrąją pergalę „Big Baller Brand Challenge Games“ draugiškų rungtynių cikle iškovojo Prienų-Birštono „Vytautas“.

Prieniškiai namuose be didesnių sunkumų 130:93 nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto-2“ komandą.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai – įpusėjus pirmajam kėliniui, „Vytautas“ pirmavo dvejais taškais (15:13). Ketvirtį sėkmingiau baigę šeimininkai turėjo 13-os taškų pranašumą (32:19). Antrajame kėlinyje prieniškiai pratęsė sėkmingą žaidimą ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 23-ų taškų persvarą – 64:41.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – persvarą vis didinęs „Vytautas“ prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo triuškinamai (98:60). Paskutinės 10 minučių tebuvo formalumas ir pergalę šventė šeimininkai – 130:93.