Rupoldinge (Vokietija) vykstančio pasaulio biatlono čempionato moterų 10 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 50-ąją vietą.

Nugalėjo antra startavusi ir du kartus šaudykloje suklydusi 25 metų baltarusė Darja Domračiova - 29 min. 39,6 sek. Ji pasaulio čempione tapo pirmą kartą.

Sidabras atiteko pirmai startavusiai 25 metų vokietei Magdalena Neuner. Vokietijos biatlonininkė, kuriai teko įveikti tris baudos ratus, nuo nugalėtojos atsiliko 25,1 sek. M. Noiner pasaulio pirmenybėse pelnė 16-ąjį medalį.

Bronzos medalį iškovojo aštunta startavusi pasaulio pirmenybių debiutantė 23 metų rusė Olga Viliuchina (+1 min. 15,4 sek.; 1 baudos ratas).

44-a startavusi D. Rasimovičiūtė turėjo įveikti šešis baudos ratus. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 6 min. 12 sek.