21
Ričardas Berankis (nuotr. Organizatorių)

Visus mačus laimėjęs geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis sekmadienį triumfavo Kanadoje vykusiame „Challenger Banque Nationale Drummondville“ turnyre. Po pergalės finale lietuvis pakilo į 82 vietą pasauliniame ATP reitinge.

21

Vienetų varžybų finale R. Berankis pademonstravo tvirtą charakterį ir po sunkios atkarpos antrajame sete 2:0 (6:3, 7:5) įveikė antrąją turnyro raketę – vokietį Yannicką Madeną (ATP-119).

R. Berankis pelnė ne tik 80 ATP vienetų reitingo taškų, bet ir 7200 JAV dolerių. Iki šio turnyro lietuvis buvo reitinguojamas 95-oje vietoje.

Tokią aukštą poziciją, 82-ąją, tarp geriausių tenisininkų R. Berankis užims pirmąkart nuo 2016 metų lapkričio.

Tai buvo 24-asis „Challenger“ turnyro finalas lietuvio karjeroje. 12 kartų pirmoji Lietuvos raketė laimėjo, 12 – patyrė nesėkmę.

Viso pirmoji Lietuvos raketė turi 678 įskaitinius taškus.