Sidnėjuje (Australija) tęsiasi tarptautinis "Medibank International" vyrų ir moterų teniso turnyras, kurio bendras prizų fondas viršija 1 milijoną JAV dolerių.

Šio turnyro moterų vienetų varžybų nugalėtoja trečią kartą tapo belgė Justine Henin. Penktadienį finale favorite laikyta Belgijos tenisininkė per 2 valandas 18 minučių trijuose setuose 4:6, 6:2, 6:4 įveikė antrąjį reitingą turėjusią rusę Svetlaną Kuznecovą ir laimėjo jau 40-ąjį karjeroje WTA serijos turnyrą.

Anksčiau Sidnėjuje J. Henin pergales šventė 2004 ir 2006 metais.

Vyrų vienetų varžybų finale šeštadienį žais australas Chrisas Guccione ir rusas Dmitrijus Tursunovas.

Penktadienį pusfinalyje Ch. Guccione 7:6 (7:5), 3:6, 6:4 įveikė čeką Radeką Stepaneką, o D. Tursunovas 6:3, 7:6 (7:4) nugalėjo prancūzą Fabrice`ą Santoro.

Tik 125-ąją vietą ATP reitinge užimančiam australui tai bus antrasis karjeroje ATP serijos turnyro finalas, o 13-a turnyrų karjeroje laimėjęs D. Tursunovas tapo pirmuoju Sidnėjaus turnyro finale žaisiančiu Rusijos tenisininku po Vimbldono čempiono Alekso Metrevelio, kuris šį turnyrą laimėjo 1972 metais.