Be lyderio žaidusi „Anadolu Efes“ krito Milane

Pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (9/5) komanda, kuri svečiuose 72:69 (20:20, 26:11, 6:21, 20:17) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ (7/8) ekipą.

Permainingose rungtynėse „AX Armani“ po antrojo kėlinio pirmavo 15 taškų, tačiau pasibaigus trečiajam ketvirčiui rezultatas jau buvo lygus.

Likus žaisti 1:51 minutei Kevinas Punteris išvedė Italijos ekipą į priekį 71:67. Svečiai po to pelnė tik tašką, bet to pergalei pakako. Paskutinę sekundę pratęsimą galėjęs lemti Vasilje Micičiaus tritaškis buvo netikslus.

Stambulo klubas pralaimėjo trečią kartą iš eilės, komanda žaidė be savo žvaigždės Shane’o Larkino.

„Anadolu Efes“: Vasilje Micičius 20 (8 atk. kam.), Rodrigue’as Beauboisas 13, Bryantas Dunstonas 11, Krunoslavas Simonas 9.

„AX Armani“: Kevinas Punteris 18, Shavonas Shieldsas 11, Malcolams Delaney 10, Zachas LeDay’us ir Kyle’as Hinesas.