Rūpoldinge (Vokietija) tęsiasi penktasis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Penktadienį jame surengtos vyrų 4x7,5 km estafetės lenktynės.

Pergale džiaugėsi norvegai Sturla Holmas Laegreidas, Tarjei Boe, Vetle Sjaastadas Christiansenas ir Johannesas Thingnesas Boe. Norvegai suko 1 baudos ratą, panaudojo 7 papildomus šovinius ir finišavo per 1 val. 10 min. 51.4 sek.

S.H.Laegreidas (1 baudos ratas + 3 papildomi šoviniai) savo etapą baigė tik 10-as ir norvegai turėjo 40.7 sek. deficitą. T.Boe tik nežymiai priartėjo prie lyderių (+34.2), o V.S.Christiansenas panaikino praktiškai visą turėtą deficitą (+0.2). Sezono lyderis J.T.Boe šaudė neblogai (0+2), o trasoje buvo labai greitas ir išplėšė norvegams pergalę.

Antrą vietą užėmė po trijų etapų trapią persvarą turėję vokiečiai (+20.1 sek., 0+4). Treti liko pirmus du etapus lyderiavę prancūzai (+55.6, 1+7).

Lietuvos rinktinė užėmė 16-ą vietą (+4:41.2, 1+10) tarp 21 komandos. Tomas Kaukėnas savo etapą baigė 13-as (0+4) ir lyderiui pralaimėjęs 46.8 sek. Karolis Dombrovskis užsidirbo baudos ratą (1+3), prarado daugiau nei minutę ir nukrito į 18-ą vietą. Nikita Romanovas (0+2) lyderiui pralaimėjo beveik 1 min. 25 sek., bet išlaikė 18-ą poziciją, o geriausiai tarp lietuvių šaudęs Maksimas Fominas (0+1) pralaimėjo beveik 1 min. 14 sek., bet pakilo į 16-ą vietą.

Lietuvos rinktinė vertėsi be savo lyderio Vytauto Strolios, kuris sekmadienį ruošiasi startuoti 15 km bendro starto lenktynėse.

Šeštadienį vyks moterų 4x6 km estafetės lenktynės.